Меню сайту
Close

Будівництво автомийок з сендвіч-панелей під ключ в Києві та Україні

Будівництво власної автомийки з перспективою на тривалу діяльність компанії - величезна вигода для підприємця. Бюджет, витрачений на зведення об'єкта на основі металоконструкції і сендвіч-панелей, окупиться в найкоротші терміни. Мийка з сендвіч-панелей відразу може експлуатуватися за призначенням, є мобільною (збірно-розбірна конструкція, що дозволяє кілька разів розбирати, перевозити і збирати об'єкт в іншому місці) і повністю відповідає нормам безпеки і технічним вимогам. Будівля автомобільної мийки по бистроводімой технології не є капітальним, тому потрібен мінімальний набір дозвільної документації. А сам об'єкт може бути зібраний і встановлений в будь-якому зручному місці за умови відповідності всіх санітарних норм.

Чому краще побудувати автомийку з сендвіч-панелей?

Швидкість будівництва

Середній період будівництва мийки - 3 тижні. Термін залежить від габаритів будівлі і складності будівельних робіт. Але навіть при зведенні великогабаритного дворівневого об'єкта буде потрібно не більше 2 місяців.

Високі показники вологостійкості

Всі використовувані в будівництві матеріали вологостійкі. Металевий каркас і профіль мають антикорозійним захистом, а поглинання вологи сендвіч-панеллю становить не більше 1% на добу від загального обсягу води в приміщенні.

Зовнішній вигляд

Виготовляються в різних колірних рішеннях сендвіч-панелі дозволять створити будь-який зовнішній вигляд будівлі автомийки. Це може бути вдале поєднання двох або більше кольорів або ж збереження колірної гамми, властивої існуючому торговому бренду.

Важливими перевагами автомийок, побудованих з сендвіч-панелей, є відсутність необхідності в важкому фундаменті. Якщо планується будівництво невеликої мийки, від фундаменту можна зовсім відмовитися - досить лише рівною підготовленій поверхні. Якщо ж потрібне будівництво великогабаритного об'єкта, можна обійтися полегшеним стрічковим фундаментом. Це колосальна економія на будівництві і терміни. Досягається дана перевага завдяки невеликій вазі будівлі і малим навантаженням на грунт.

Виникли питання? Телефонуйте за номером - +380673736556
Замовте консультацію спеціаліста

Ціна будівництва

Вартість будівництва - питання відносне, але ціна автомийки з сендвіч-панелей буде однозначно нижче, ніж будівництво аналогічного об'єкту за традиційною технологією. Вартість залежить від складності проекту, габаритів будівлі, складності робіт, кількості передбачуваних комунікацій і багато чого іншого. На ціну впливає вид проекту: готовий або індивідуальний з повною розробкою, затвердженням і реалізацією під ключ. Остаточна вартість вказується після затвердження проекту і всіх нюансів, підбору матеріалів, систем закривання дверей.

Приклади робіт

Наші переваги

Послуга під ключ
Наша компанія займається будівництвом під ключ - від початку розробки проекту до моменту здачі готового будинку в експлуатацію всією роботою займаємося тільки ми без залучення підрядників і сторонніх виконавців.
Допомога в отриманні дозволу
Ми допоможемо зібрати всю необхідну документацію для надання у відповідні виконавчі державні органи. З усіх питань консультація абсолютно безкоштовна.
Відповідальність за результат
Несемо повну відповідальність за кожен виконаний етап від початку проектування до здачі об'єкта в експлуатацію. Виконуємо авторський нагляд індивідуального проекту на предмет його відповідності з реалізацією.

Відгуки наших клієнтів

. Олена Вішневіцька

Вдячна компанії "Здоровий клімат" в сприянні та співробітництво. Силами компанії була побудована автомийка на 2 бокси. Фото проекту побачила в просторах інтернету і захотіла такий же реалізувати. Компанія душевно погодилася і побудувала за 2 тижні прекрасну автомийку. Можу сміливо рекомендувати, як справжніх професіоналів!

. Олег Єрмоленко

Тут працюють спеціалісти вищої категорії. Професіоналізм відчувається у всьому, буквально, з першого дзвінка в компанію для консультації. Звернувся по допомогу в доопрацюванні готового проекту. Все було зроблено швидко і якісно.

. В'ячеслав Іванов

Наша компанія висловлює подяку за високу швидкість будівництва і взаєморозуміння. Менеджер Андрій - прекрасний фахівець!

Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час

Поширені запитання

  • Технологія використання металоконструкції в сукупності з сендвіч-панелями дозволяє отримати повноцінний об'єкт, що відповідає нормам і стандартам. Більш того, дана технологія економити бюджет, надаючи в кінцевому підсумку будівля, нітрохи не поступається за технічними характеристиками такого ж об'єкту з цегли. Йдеться про звуко- і теплоізоляції, вологостійкості, термін експлуатації, зовнішній вигляд. При цьому монтаж виконується в рази швидше без втрати якості. Така технологія - абсолютна унікальна, тому і популярна у всьому світі.

  • Ціна залежить від габаритів приміщення, складності роботи, особливостей проекту, використовуваних матеріалів, віддаленості розміщення об'єкта від міста, кількості працівників та техніки. Є маса нюансів, які впливають на кінцеву вартість. Всі вони обумовлюються індивідуально, так як залежать від проекту.

  • При дотриманні правил експлуатації термін служби складає від 50 років. При цьому мийка не вимагає специфічного догляду. Якщо панель зазнала механічний вплив, її можна одинично замінити, не розбираючи частину або всю стіну.

наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!