Меню сайту
Close

Камери охолодження

Для швидкого, дбайливого та ефективного охолодження варених ковбас, сосисок, м'яса, свіжої риби використовуються сучасні камери охолодження. Такі системи покращують зовнішній вигляд продуктів запобіганням зморщування, мінімізують втрату ваги, стабілізують колір і зберігають первинні смакові якості. Після зберігання в камері, продукт виходить з неї в сухому вигляді та готовий до упакування або вживання. Використання промислових камер охолодження продукції значно підвищує мікробіологічні показники готових виробів.

Компанія «Здоровий клімат» пропонує комплекс послуг з проектування, продажу та будівництва системи охолодження для виробничих підприємств. Пропонуємо типові та нестандартні рішення, підбираємо обладнання, виходячи з технологічних вимог і виду продукції, оптимізуємо споживання електроенергії шляхом підбору енергоефективної холодильної’ системи. Реалізуємо високоякісну техніку та гарантуємо надійність, довговічність і безперебійну роботу системи.

Переваги покупки та експлуатації камери охолодження продукції

Промислові камери охолодження продукції оснащуються потужною системою охолодження, системами економії електроенергії та максимального використання холодного повітря із зовнішнього середовища в холодну пору року. Обладнання для камер націлене на мінімізацію втрат маси готового продукту, скорочення часу охолодження продукту, збереження його первинного зовнішнього вигляду, рівномірний розподіл холодного повітря, запобігання розвитку бактерій у вологому середовищі.

При правильному проектуванні холодильна установка надає наступні переваги:

  • Ефективне охолодження в потрібному діапазоні температур за необхідний час;
  • Чітка, безперебійна, ефективна робота обладнання в будь-яку пору року при різних погодніх умовах;
  • Рівномірний розподіл температури шляхом примусової циркуляції повітря в холодильній камері;
  • Збереження первісного зовнішнього вигляду продукції.

Для виробничих підприємств, які прагнуть надати споживачеві високоякісний продукт, купівля відповідного високоефективного обладнання для камер охолодження продукції є важливим і відповідальним процесом.

3 причини замовити промислові камери охолодження в компанії «Здоровий клімат»

Проектування системи холодопостачання на замовлення. При розробці проекту враховуються вимоги по санітарним нормам, технології зберігання, специфіка продукції, підбирається енергоефективне обладнання, що дозволяє при безперебійній роботі споживати мінімальну кількість електроенергії. У проекті використовуються попередні розрахунки температурного режиму та вологості.

Будівництво камери охолодження. Виготовляємо та оснащуємо камери за затвердженим проектом. Використовуємо сучасні матеріали, оптимізуємо виробничий процес. Монтажні роботи виконують висококваліфіковані фахівці, що виключає ймовірність помилок або похибок.

Продаж кращого обладнання. «Здоровий клімат» реалізує високоякісне обладнання, якість якого підтверджено сертифікатами. Реалізуємо європейську техніку, випущену передовими світовими виробниками. Пропонуємо доступні ціни, підбираємо оптимальні моделі в поєднанні ціни і якості для підвищення ефективності виробництва та економії бюджету.

Зв'яжіться з нами й отримайте консультацію по підбору і проектуванню вашої холодильної установки  та отримайте необхідне для ефективної роботи вашого бізнесу сучасне холодильне обладнання.

 

Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Наші переваги
1

Розробка проекту камер охолодження виконується штатними фахівцями компанії. Це дозволяє мінімізувати помилки та надати максимально точний проект системи з мінімізацією витрат на обладнання й матеріали.

2

В асортименті компанії представлені понад 50 моделей систем охолодження, що дозволяє підібрати найкращі варіанти для зберігання й охолодження продукції будь-якої групи.

3

Виконуємо комплекс робіт з проектування, продажу, доставці та монтажу системи охолодження. Ми не працюємо з посередниками, ведемо проект під ключ, несемо повну відповідальність за виконану роботу.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам