Меню сайту
Close

Камери заморозки

Для правильного зберігання та підтримки якості продукції на промислових підприємствах використовуються камери заморозки. Ця система являє собою конструкцію з сендвіч-панелей і охолоджувального обладнання, що дозволяє утримувати заданий температурний режим. За допомогою промислових камер заморозки продукції вдається короткочасно або довгостроково зберігати м'ясо, рибу, напівфабрикати, морепродукти та інші типи харчових товарів, що вимагають певного режиму зберігання. Система заморозки універсальна. Вона дозволяє встановлювати необхідну температуру (в залежності від типу продукції) за допомогою пульта управління, швидко охолоджувати камеру і продукт. Широкий діапазон температури та застосування сучасних матеріалів з утеплювачем дозволяють зберігати не тільки харчові продукти, але й деякі фармацевтичні товари і багато інших продуктів.

При необхідності купити камеру заморозки, звертайтеся у компанію «Здоровий клімат» у Львові. Розробимо проект системи з урахуванням типу продуктів, необхідного температурного режиму, розмірів приміщення. Підберемо енергоефективне обладнання, виконаємо будівництво в стислі терміни на основі вимог до технології, безпеки та санітарних норм. У продажу широкий асортимент холодильного обладнання європейського виробництва, що допоможе оптимізувати бізнесовий та виробничий процес та знайти найкращі моделі для ефективного ведення бізнесу.

Конструктивні особливості промислових камер заморозки

Сучасні камери заморозки продуктів - це конструкція, набір елементів, в який входить:

  • Теплоізоляційна конструкція з сендвіч-панелей, спеціальних морозильних дверей з кабелем обігріву і компенсаційними клапанами для вирівнювання тиску всередині камери; і ПВХ-штори для ізоляції камери від теплого зовнішнього повітря під час відкривання дверей;
  • Холодильний агрегат виносного типу в складі одного чи кількох компресорів;
  • Один чи кілька охолоджувачів повітря;
  • Холодильний виносний конденсатор повітряного або водяного охолодження
  • Щит (блок) управління агрегатом, температурою у камері зберігання , різна регулююча автоматика і запобіжні пристрої.
  • Ізольовані трубопроводи;
  • Різна запірна арматура, терморегулюючі вентилі і інші регулюючі пристрої

Дверний отвір ізолюється спеціальними дверима, стійкими до низьких температур та їх перепаду. Залежно від необхідного діапазону температури, підбирається товщина дверей і сендвіч-панелей. Вони можуть бути від 120 до 300 мм в товщину.

Промислові камери заморозки продукції можуть виготовлятися будь-яких розмірів. Для цього виконується проектування системи з урахуванням обсягу продукції, що буде зберігатися, вхідної температури продукту й частоти вивантаження / завантаження продукції. Підбір обладнання та будівництва камери може також бути з двох відсіків: для охолодження (вище точки замерзання води) і заморозки (нижче точки замерзання води).

Компанія «Здоровий клімат» виконає проектування та будівництво морозильної камери під ключ. Все обладнання, що встановлюється нашою компанією, відповідає необхідним нормам і вимогам. При наданні рекомендацій щодо комплектації, окрему увагу приділяємо енергоефективності. Зв'яжіться з нами та отримайте кваліфіковану консультацію про послуги компанії та їх вартість. Також ви можете отримати попередній розрахунок системи заморозки, вказавши необхідну інформацію інженеру компанії.

Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Наші переваги
1

Всі послуги нашої компанії виконуємо по системі «під ключ». Ми не залучаємо сторонніх фахівців, кожен етап роботи виконуємо силами співробітниками «Здоровий клімат». Це дозволяє виключати помилки та гарантує бездоганний результат співпраці.

2

В команді компанії працюють співробітники з досвідом роботи 5+ років. Це фахівці, які знають як створити найбільш ефективну систему охолодження з мінімальними витратами.

3

Ми несемо повну відповідальність за виконану нами роботу. Надаємо гарантію на всіх етапах співпраці: від проектування до здачі камери заморозки в експлуатацію.

4

Використовуємо передові технології, адаптовані під українські виробничі лінії. Застосовуємо енергоефективні сучасні матеріали, забезпечуючи клієнта безперебійною та надійною системою заморозки.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам