Меню сайту
Close

Збірні холодильні камери у Львові

Модульні холодильні камери стають оптимальним рішенням для підприємств, де є необхідність зберігати великий обсяг продукції та задіяти при цьому невеликі виробничі площі. Зручність збірних холодильних камер очевидна. Модульна конструкція, зібрана з панелей, надає можливість змінювати форму та об'єм залежно від потреб, додаючи або прибираючи панелі різних розмірів. В результаті такі камери дозволяють оптимізувати площу приміщення, створивши найкращі умови для зберігання продукції.

Компанія «Здоровий клімат» пропонує послуги продажу матеріалів й обладнання для організації збірних холодильних камер, проектування та будівництва на будь-якому об'єкті. Ми запропонуємо оптимальні варіанти конструкції для зберігання вашої продукції з урахуванням вимог до температурного режиму й ваших побажань. Оптимізуємо бюджет, підібравши недорогу та високоякісну холодильну техніку. Отримати детальну інформацію про ціни послуг й вартість обладнання можна, зателефонувавши менеджеру компанії та запросивши прайс.

Принцип монтажу промислових збірних холодильних камер

Широкий асортимент уніфікованих стінових, підлогових і стельових панелей дають необмежені можливості в монтажі швидкомонтованих холодильних камер будь-якого розміру. Незаперечним плюсом є наявність варіантів товщини панелей: 60, 80, 100 і 120 мм. Температурний режим також має великий розбіг в показниках, що формує багатоцільову спрямованість застосування збірно-розбірних морозильних камер.

Принцип монтажу камери закладений в установці панелей, оснащених системою «шип-паз». Ця конструкція дозволяє збирати елементи без застосування додаткових кріпильних елементів, а також виключає необхідність застосування монтажної піни на відкритих ділянках. Підлоги створюються з оцинкованої нефарбованної панелі з антиковзаючим ефектом. У якості статевого й стінового матеріалу використовується аналогічний фарбований матеріал. Завдяки простій структурі збірної холодильної камери, її можна розбирати, модифікувати та збирати в будь-який необхідний час без шкоди якості конструкції.

Функціональність промислових холодильних камер збірного типу

Залежно від потужності та необхідної температури у якості холодильного агрегату вибирається спліт-система або моноблок. Моделі обладнання дозволяють створювати середньотемпературні й низькотемпературні камери з постійним підтриманням температурного діапазону. Також холодильна збірна камера може оснащуватися.

  • Завісою. Недорогі завіси для дверних прорізів з ПВХ або силікону скорочують витрати на додаткове охолодження камери через частого відкриття дверей;
  • Зрівняльним клапаном. Пристрій вирівнює тиск, знижуючи ймовірність ламання запірних пристроїв, і робить експлуатацію збірної холодильної камери більш зручною;
  • Підігрівом двері. Це допоможе виключити утворення товщі льоду в дверному отворі. Виглядає як нагрівальний кабель, розташований по периметру двері або дверного отвору.

Звертайтеся в «Здоровий клімат». Ми створимо проект енергоефективної системи охолодження, підберемо матеріали та побудуємо збірну камеру на вашому об'єкті. Працюємо у Львові та по всій Україні.

Приклади робіт
Отримати всі работи на E-mail
Наші переваги
1

Наша компанія забезпечує повний цикл робіт з проектування, продажу, будівництва та сервісного обслуговування холодильних систем. На кожному етапі надаємо звіт клієнту про виконану роботу та своєчасну консультацію по будь-яких питань.

2

Ретельно вибираємо асортимент технічного обладнання, щоб запропонувати своїм замовникам перевірену й довговічну холодильну систему від кращих вітчизняних та європейських виробників.

3

Ми постійно вдосконалюємо власну діяльність, модернізуємо технології будівництва, адаптуючи їх під принципи ведення бізнесу своїх клієнтів. Це дозволяє пропонувати замовникам більш дешеві рішення задач шляхом оптимізації власних витрат.

Замовте безкоштовну консультацію
спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам