Меню сайту
Close

Камери зберігання продукції

Щоб зберегти основні властивості плодоовочевої групи товарів, необхідно створити сприятливі умови для її зберігання. Шкідливі мікроорганізми й бактерії не повинні розмножуватися та руйнувати структуру тканини. Зберегти первинну якість продукції допомагає певна температура повітря й рівень вологості. В процесі шокового охолодження, рідина, що міститься в овочах, фруктах та ягодах, випаровується, що призводить до деформації плоду та втрати його ваги. Щоб уникнути подібного, необхідно поступово знижувати температуру в приміщенні. З цим завданням справляються камери охолодження, заморозки і зберігання продукції. Своєю конструкцією з встановленим обладнанням камери плавно змінюють температурний режим, відповідним для певної групи продукції.

Компанія «Здоровий клімат» пропонує послуги проектування та будівництва холодильних камер. У продажу компанії широкий асортимент холодильного обладнання, установок і комплектуючих, що дозволяє клієнтам «Здорового клімату» вибрати економну й енергоефективну систему охолодження, заморожування та зберігання фруктів, овочів, м'ясних, рибних та інших груп товарів. Виконуємо послуги на замовлення під ключ для клієнтів Львова та інших міст України.

Принцип будівництва промислових камер зберігання продукції

Конструкція камери являє собою створення герметичної «коробки». Вона монтується з сендвіч-панелей з пінополіуритановим утеплювачем із загальною товщиною не менше 70-80 мм., і до 200-300 мм. Для монтажу камери в приміщенні повинна бути рівна підлога щоб уникнути втрати герметичності.

У дверний проріз встановлюються спеціальні двері, що створюють повну герметичність в приміщенні. Якщо промислова камера зберігання продукції передбачає використання навантажувачів, у дверному отворі встановлюється втоплений  поріг. Обладнання для камер зберігання складає собою комплекс різної техніки, до складу якого входить:

  • Холодильний агрегат з одним або декількома компресорами;
  • Один або декілька повітроохолоджувачів;
  • Конденсатор повітряного або водяного охолодження;
  • Ізольовані трубопроводи;
  • Різна запірна арматура, терморегулюючі вентилі і інші регулюючі пристрої
  • Щит (блок) управління агрегатом, температурою у камері зберігання , різна регулююча автоматика і запобіжні пристрої.

Завдяки сучасній охолоджувальній техніці ККД (коефіцієнт корисної дії) системи досягає 70-90%. Можуть бути встановлені додаткові датчики та контролери, що сигналізують про поломки й несправності в обладнанні. Холодильні агрегати оснащуються також контролерами, які контролюють роботу всієї системи, в тому числі кількість холодоагенту, рівень вологості та ін.

Зв'яжіться з нами та отримайте консультацію про вартість послуг компанії, ціни на обладнання та проект для вашого підприємства.

Приклади робіт
Отримати всі роботи на E-mail
Наші переваги
1

При узгодженні співпраці з клієнтом, фахівці нашої компанії максимально точно заносять всі умови в офіційному договорі. Це допомагає надати послугу в повній відповідності з бажаннями клієнта й уникнути форс-мажорних обставин.

2

Реалізація побажань замовника - першочергове завдання для нас. Ділові відносини будуються на принципах поваги та довіри. Інтеграція в сферу діяльності клієнта дозволяє мінімізувати фінансові витрати та пропонувати оптимальні системи для ефективного бізнесу компанії-замовника.

3

Ми ретельно відібрали асортимент обладнання, пропонуючи клієнтам компанії енергоефективні, економічні та недорогі моделі. 95% обладнання знаходиться на складі, що економить час на доставку замовлення.

Замовте консультацію спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!