Меню сайту
Close

Проста тришарова конструкція сендвіч-панелей стала фаворитом більшості будівельних компаній та замовників. Універсальний будівельний матеріал може використовуватися як обробний, перегородковий, покрівельний матеріал. А оптимальна форма та розміри дозволяють використовувати сендвіч-панелі для зведення об'єктів будь-якого призначення: від невеликих яток до торгових центрів.
Раніше ми вже писали, що таке сендвіч-панелі. У цій статті розглянемо переваги та недоліки сендвіч-панелей.

Переваги сендвіч-панелей

Одна з найважливіших переваг сендвіч-панелей – їхня універсальність. Вони однаково ефективні при будівництві магазинів, кіосків, супермаркетів, виробничих цехів, ангарів, складів, торгових центрів. З їхньою допомогою можна будувати холодильні та морозильні камери, виконувати перегородки для огородження офісів, кабінетів. Також до переваг можна віднести таке.

Всесезонність будівництва

Через відсутність необхідності використання вологих матеріалів (клею, бетону), що вимагають певного температурного режиму для висихання, будувати із сендвіч-панелей можна цілий рік: у спеку, мороз, під час опадів.

Легка вага

Для транспортування не потрібно спеціальний вантажний транспорт. Одна плита важить від 10 кілограмів на 1 кв.м залежно від виду обраної панелі та утеплювача в ньому.

Простота монтажних робіт

При дотриманні правил монтажу робота зі збирання панелей не потребує великої робочої сили.

Швидкість будівництва

Сендвіч-панелі – єдиний матеріал, що дозволяє побудувати об'єкт за кілька тижнів. Жодна з існуючих технологій не здатна забезпечити таку швидкість будівництва.

Високі показники ефективності

Будівля із сендвіч-панелей енерго- та теплоефективні, добре зберігають температуру. При використанні додаткового утеплювача можна будувати теплі склади, ангари та об'єкти будь-якого призначення. Матеріал має низьку гігроскопічність, дуже високий рівень пожежної безпеки (за умови вибору відповідного утеплювача). Панелі не цікаві гризунам та комахам, тому в приміщенні з панелей можна зберігати продукти харчування та інші товари, що залучають шкідників.

Мобільність

Панелі піддаються збиранню та розбиранню. За бажання перевезти будинок це цілком можливо зробити в короткі терміни. Панелі розбираються, перевозяться та збираються за тією ж технологією вже в новому місці.

Економія на фундаменті

Залежно від габаритів об'єкта, що будується, можна повністю відмовитися від фундаменту або вибрати полегшені варіанти.

Термін експлуатації

Будівля із сендвіч-панелей простоїть, як мінімум, 20-30 років. А за дотримання умов монтажу під час будівництва термін продовжується до 50-70 років.

Недоліки сендвіч-панелей

Як і будь-який інший будівельний матеріал, сендвіч-панелі мають недоліки:

  • Крихкість листів через невелику товщину і велику площу. При транспортуванні цілком можливі надлами, що потребує підвищеної уваги під час неї.
  • Не рекомендується використовувати панелі типу сендвіч у регіонах, де часто бувають шквальні, рвучкі вітри, є ризик землетрусу. Будівля не витримає такого навантаження.
  • Не рекомендується будувати об'єкти із сендвіч-панелей у регіонах з різкими перепадами температури. Через це може утворитися розгерметизація стиків.
  • Панель неможливо відновити. Однак при її порушенні можна зняти та замінити на нову.
  •  До них не можна кріпити інженерні системи.

Незважаючи на недоліки, сендвіч-панелі є найпопулярнішим матеріалом у всьому світі. З нього будують як виробничо-промислові, і житлові будинки. Це найоптимальніший варіант для комерційних будівель при необхідності їхнього швидкого зведення.

Залишити коментар
Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!