Меню сайту
Close

Сендвіч-панелі з наповнювачем пінополіуретан по праву вважається одним із найкращих та найпопулярніших будівельних матеріалів. Будучи універсальними, панелі ППУ можна використовувати з різною метою: будувати будівлі будь-якого призначення, холодильні та морозильні камери, створювати перегородки, огорожуючи офіси, господарські, вирбничі та комерційні приміщення. Наша компанія, яка є одним із фаворитів  будівельних компаній при зведені обєктів активно використовує сендвіч-панель з наповнювачем пінополіуретан, адже він має високі фізико-хімічні властивості та із цього матеріалу швидко виконується сам процес будувництва.

Переваги сендвіч-панелей з пінополіуретаном

Кожен будівельник має свій “улюблений” матеріал. Щодо сендвіч-панелей з наповнювачем ППУ, вони вивчені дослідженнями, а їх технічні характеристики обґрунтовані цифрами. Усі панелі типу сендвіч оцінюються за критеріями:

  • рівень горючості (займистості);
  • теплопровідність;
  • вологопоглинання;
  • пожежна безпека;
  • екологічність.
  • висока швидкість будівництва

Залежно від оцінки критерію, той чи інший вид панелі використовується для певної мети.

Теплопровідність ППУ сендвіч-панелі

Пінополіуретан вважається найкращим матеріалом з погляду теплопровідності. Він має низький рівень цього показника - до 0,04 Вт/м*К. Немає іншого будівельного матеріалу з таким самим показником або краще, що використовується в будівельних сферах. Наприклад, ППУ товщиною 2,5 см забезпечує аналогічний теплозахист, як 6 см пінополістиролу або 8 см мінвати. Щоб досягти таких показників теплопровідності, потрібно 25 см пінобетону або 65 см цегли.

Несуче навантаження

Сендвіч-панель з пінополіуретаном невеликої товщини, з низьким показником теплопровідності та при цьому невеликої ваги. При густині близько 40 кг на один кубічний метр вага квадратного метра 10-сантиметрової плити буде всього 4 кілограми. Це значно знижує несуче навантаження порівняно з мінватою, цеглою та іншими матеріалами.
ППУ має високу міцність на стиск та вигин. З огляду на те, що матеріал підтримується металевими листами, виключається ризик деформацій.

Стійкість до зовнішніх факторів

ППУ максимально стійкий до високих та низьких температур, їхнього перепаду. Вони однаково витримують як -100 градусів за Цельсієм, так і +100 градусів. У цьому мають дуже низький рівень адгезії. Це робить наповнювач пінополіуретан ідеальним для будівництва холодильних камер.
Плюсом до всього стає стійкість до хімічних середовищ. Наповнювач може руйнуватися лише при постійному впливі висококонцентрованих кислот та хімікатів.

Пожежостійкість

Пінополістирол вважається пальним. При відкритому контакті з вогнем матеріал горітиме і плавиться. Проте ППУ закриває металевий лист сендвіч-панелі. До того ж, існують утеплювачі пінополістиролу, які просочуються спеціальними складами, що знижують горючість. А низька теплопровідність обмежує поширення вогню.
Пінний утеплювач у сендвіч-панелі інертний до плісняви, біологічного середовища. До нього байдужі гризуни, комахи. Це екологічно чистий та безпечний для людей та тварин будівельний матеріал, який може бути використаний у будь-яких цілях, для будівництва різних будоб'єктів.

Залишити коментар
Будь ласка, оцініть за 5 бальною шкалою
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!