Меню сайту
Close

Стінові сендвіч-панелі

Стінові панелі типу сендвіч - сучасний і популярний серед будівельників матеріал, який використовується для будівництва міцних і енергоефективних будівель різної площі: павільйонів, магазинів, торгових комплексів, складів, автосервісів тощо. Сендвіч-панелі мають тришарову конструкцію. В основі лежать дві панелі з оцинкованої сталі з полімерним захисним покриттям, між якими укладений утеплювач - пінопласт(пінополістирол, або скорочено ППС), пінополіуретан (ППУ) або мінеральна вата(МВ). Залежно від мети використання тип і товщина утеплювача може підбиратися різна. Наприклад, для створення зовнішніх стін, використовується утеплювач з максимальною товщиною. Для перегородок застосовується сендвіч-панель з меншою товщиною утеплювача.

Якщо ви шукаєте легкий в монтажі будівельний матеріал, який володіє надійністю, високими показниками звуко- та теплоізоляції, то більш оптимального варіанту, ніж сендвіч-панелі вам не знайти. Це високоякісний і недорогий матеріал, який рекомендують фахівці-будівельники. У компанії «Здоровий клімат» ви можете замовити і купити стінові панелі типу сендвіч . Пропонуємо широкий вибір матеріалу різного розміру і кольору, доступні ціни й кваліфіковану допомогу у виборі найкращих і найоптимальніших варіантів панелей.

Монтаж стіновий сендвіч-панелі: особливості та тонкощі

Установку стінових панелей можна виконувати двома методами:

  • Вертикально;
  • Горизонтально.

При виборі вертикального способу, укладка сендвіч-панелей починається з кута будівлі, при горизонтальному - з цоколя. Вертикальний метод монтажу найбільше підходить для будівель заввишки стін не більш 6 метрів. В цьому випадку стінові панелі кріпляться в районі даху та цоколя. Особливість таких робіт полягає в необхідності застосування спеціальних притискних пристроїв, які забезпечують стикування суміжних панелей.

Горизонтальний вид монтажу забезпечує чудову фіксацію сендвіч-панелей завдяки спеціальним замкам на бічній частині матеріалу. При такому типі установки панелі кріпляться самонарізами і заклепками уздовж конструкції. Незалежно від вибору типу монтажу, сендвіч-панелі дарують чудовий результат. Вони зберігають тепло, стійкі до навантажень, підвищеної вологості, легко миються.

Наша компанія реалізує сендвіч панелі у Львові та Україні. Доставляємо замовлення в стислі терміни та гарантуємо високу якість будматеріалу. Зв'яжіться з нами та отримайте консультацію й рекомендацію по вибору стінового та дахового матеріалу, найбільш відповідного для вашої майбутньої споруди.

Приклади робіт
Отримати всі роботи на E-mail
Наші переваги
1

Реалізуємо сендвіч-панелі за фіксованими цінами за м2

2

Великий вибір розмірів стінових сендвіч-панелі в наявності на власному складі компанії

3

Спеціалізована допомога у виборі оптимального варіанту матеріалу в залежності від мети його використання

Замовте консультацію спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!