Меню сайту
Close

Сендвіч-панелі з мінеральною ватою

Панелі з мінватою використовуються для будівництва швидкобудуємих комерційних і промислових будівель. Вони є найкращим вибором для швидкого монтажу та утеплення складів, ангарів, побутівок, магазинів, торгових центрів, спортивних і розважальних об'єктів та ін. Сендвіч-панелі з мінеральною ватою мають невелику вагу, завдяки чому скорочується термін будівельних робіт і необхідність залучення великої групи монтажників та будівельників. Основною перевагою панелей з мінватою є підвищена вогнестійкість. Цей вид плит має пожежний сертифікат негорючості. Це є визначальним фактором для будівництва ШББ (швидкобудуємих будівель), де рівень пожежної безпеки знаходиться на першому місці.

«Здоровий клімат» пропонує купити сендвіч-панелі з мінеральної вати високої якості за доступними цінами. Консультуємо з підбору матеріалу оптимального розміру, товщини і кольору; доставляємо в будь-який регіону України в стислі терміни.

Перевага панелі з мінеральної вати

Базальтове волокно просте в обробці. Воно досить легко ріжеться та зручно монтується. Тому сендвіч-панель з даним видом утеплювача дозволяє реалізовувати навіть самі нестандартні архітектурні ідеї. Також застосування сендвіч-панелей з мінеральної вати надає наступні переваги:

  • Низька теплопровідність. Підтримує оптимальний мікроклімат в приміщенні у будь-який час року з низькими затратами на опалення;
  • Екологічна чистота. Не шкодить здоров'ю людини та стану навколишнього середовища;
  • Стійкість до деформації й навантажень. Вертикальне розташування волокон мінеральної вати забезпечує високу жорсткість плиті;
  • Високий рівень звукоізоляції. Пориста структура волокна поглинає шум;
  • Стійкість до високої температури. Сендвіч-панель не деформується навіть при критичних температурних навантаженнях.

Купити сендвіч-панелі з мінеральної вати за доступними цінами ви можете в нашій компанії. Реалізуємо матеріал оптом і в роздріб, пропонуємо консультації та допомогу у виборі панелей.

Приклади робіт
Отримати всі роботи на E-mail
Наші переваги
1

Працюємо за фіксованими цінами за м2, занесені в прайс. Вартість сендвіч-панелей з мінеральної вати завжди актуальна та не змінюється в момент закупівлі.

2

Доставляємо по всій Україні транспортною компанією протягом 3-4 днів. Для клієнтів зі Львова надається можливість самостійного вивезення замовлення з нашого складу.

3

Реалізуємо високоякісний сертифікований матеріал, що відповідає нормам і стандартам безпеки.

Замовте консультацію спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!