Меню сайту
Close

Пінополіуретанові сендвіч-панелі

Плити являють собою тришарові сендвіч-панелі, у яких у якості утеплювача виступає пінополіуретан. Зовнішніми поверхнями панелей є листи з нержавіючої або міцної оцинкованої сталі з антикорозійним покриттям. Основною особливістю пінополіуретанових сендвіч-панелей є її пожежобезпечні властивості. При впливі вогню на плити, утворюється пориста вуглецева матриця, яка не дозволяє поширюватися горінню. Це дозволяє експлуатувати пенополіуретанові панелі типу сендвіч у самих критичних умовах при температурі до 140 градусів за Цельсієм.

Пропонуємо купити пінополіуретанові сендвіч-панелі на замовлення у «Здоровий клімат». Пропонуємо доступні ціни, лояльні умови для оптових закупівель, доставку по всій Україні й експертну допомогу у виборі оптимальних розмірів для майбутньої швидкобудуємої будівлі (ШББ).

Переваги пінополіуретанової сендвіч-панелі

За теплоізоляційними характеристиками сендвіч-панелі з прошарком пінополіуретану перевершують більшість інших будівельних матеріалів. Тому їх використання дозволяє домогтися високих показників енергоефективності при використанні будівель з металоконструкцій. Будинки, утеплені сендвіч-панелями ППУ або побудовані з їх застосуванням, забезпечують комфорт за будь-яких погодних умовах і вимагають в рази менших витрат на облаштування та користування системою опалення. Величина і відповідно вартість системи опалення, а також кошти на паливо зменшуються автоматично в 3-6 раз в порівнянні з приміщенням із  цегли чи бетону, або інших  будівельних матеріалів. Наприклад, сендвіч-панель з товщиною ППУ 10 сантиметрів має аналогічні показники теплоізоляції, як і цегляна стіна товщиною 80 сантиметрів.

Також до ключових переваг пінополіуретанової сендвіч-панелі відноситься:

  • Мала вага м2 плити - що спрощує транспортування матеріалу й виключає необхідність оренди вантажопідіймального автотранспорту при розвантаженні;
  • Стійкість до деформацій при критичних температурах;
  • Водонепроникність;
  • Екологічність;
  • Хімічна інертність.

Завдяки ряду переваг матеріалу його можна використовувати при будівництві АЗС, автомийок, СТО, адміністративних і виробничих будівель, торгових комплексів, ринків, магазинів та супермаркетів, медичних установ, спортивних і виставкових комплексів, складів, побутівок, гаражів та ін.

При необхідності купити пенополіуретанову панель високої якості за помірними цінами, звертайтеся в нашу компанію. Підберемо оптимальний варіант матеріалу за розміром та кольором, доставивши замовлення в будь-який регіон України.

Приклади робіт
Отримати всі роботи на E-mail
Наші переваги
1

Працюємо по фіксованому прайсу, що гарантує клієнтам компанії актуальні ціни та незмінну суму на момент оптової та роздрібної закупки.

2

Кваліфікована допомога в підборі товщини, розміру та кольору матеріалу залежно від призначення ШББ.

3

Обробка замовлення в день звернення в компанію. Відправка транспортною компанією протягом 1-2 днів після оплати.

4

Для клієнтів у Львові передбачена можливість самостійного вивезення панелей зі складу компанії, а також допомога в монтажі сендвіч-панелей.

Замовте консультацію спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!