Меню сайту
Close

Пінопластові сендвіч-панелі

Лідерами за характеристиками ціна+теплоізоляція+вага є сендвіч-панелі з наповнювачем з пінополістиролу (пінопласту). Пінопластові сендвіч-панелі можна монтувати в горизонтальному й вертикальному положенні, вони придатні у якості зовнішньої обшивки будь-якого типу ШББ і можуть застосовуватися в якості стельових і стінових конструкцій у зовнішній і внутрішній обробці будівлі з металоконструкції та інштих будвлях. Цей матеріал можна використовувати в якості стінових перегородок, для утеплення фасадів, складів, ангарів, побутівок, модульних будівель і житлових будинків.

За рахунок невеликої ваги сендвіч-панелі з пінополістиролу знижують навантаження на фундамент, що дозволяє будувати легкі види фундаменту, економлячи на закупівлі матеріалів і робочої сили. Швидкість монтажу швидкобудуємих будинків у 2-3 рази вища, ніж будівництво будівлі з традиційних будматеріалів. При цьому панелі дарують довговічність, надійність і міцність об'єкту на довгі роки. Компанія «Здоровий клімат» пропонує купити пінопластові сендвіч-панелі та надає послуги по їх підбору і монтажу. Доставляємо сендвіч-панелі по Львову та Україні, надаємо рекомендації щодо вибору розміру й товщини плит, ґрунтуючись на побажаннях клієнта й цільовому призначенні майбутнього об'єкту. Продаємо пінопластові панелі типу сендвіч оптом і в роздріб.

Переваги сендвіч-панелей з пінопласту

Сендвіч-панелі з пінополістиролу мають ряд переваг:

  • Стійкі до корозії, вологи, кліматичних умов;
  • Високий рівень звуко- і теплоізоляції;
  • Низька ціна.

Пінопластові панелі типу сендвіч легкі, що передбачає простоту монтажу та виключає необхідність оренди спеціального автотранспорту для вивантаження на будмайданчику. Готова стіна або покрівля, виконана з пінопластової панелі, не вимагає додаткових оздоблювальних робіт. Вони естетично привабливі, пофарбовані в обраний замовником колір по каталогу RAL. Пропонуємо купити сендвіч-панель з пінопласту за привабливими цінами у Львові. Гарантуємо високу якість матеріалу та швидку і зручну доставку по Україні.

Приклади робіт
Отримати всі роботи на E-mail
Наші переваги
1

Реалізуємо сертифіковані високоякісні сендвіч-панелі з пінопласту, що відповідають європейським нормам і стандартам.

2

Пропонуємо висококваліфіковану допомогу в підборі матеріалу за розмірами, кольором і товщині в залежності від призначення та типу будинку.

3

Обробляємо замовлення протягом дня після звернення в компанію та відправляємо його в будь-який регіон України протягом 1-2 днів після оплати. Для клієнтів зі Львова передбачена можливість самостійного вивезення замовлення зі складу компанії.

Замовте консультацію спеціаліста
Залиште заявку і ми з вами
зв’яжемось в найближчий час
наші контакти
Львівська обл.. Пустомитівський р-н., с. Солонка, вул. Стрийська 55.
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
Наш менеджер зв’яжеться з Вами якомога швидше!