Меню сайту
Close

Холодильні вітрини

Торговельне охолоджувальне обладнання надає можливість зберігати якість швидкопсувних продуктів тривалий час. Холодильні вітрини призначені для тривалого зберігання риби, морепродуктів, молочної та м'ясної продукції, овочів та інших товарів. Також обладнання виконує функцію демонстрації продукції для покупця. Естетичний дизайн та зовнішній вигляд самої вітрини та можливість естетичного викладення товару, який привертає увагу покупця - це вагома перевага в висококонкурентному бізнесі .

Різноманітність конструктивних рішень дозволяє знайти оптимальні варіанти компонування вітрин в магазині. Одноярусні й багатоярусні, широкі та вузькі, глибокі й середньої глибини - широкий асортимент обладнання передбачає вибір найкращої моделі з точки зору естетичного вигляду, економії простору та зручності експлуатації. Компанія «Здоровий клімат» займається продажем холодильних вітрин вітчизняного й закордонного виробництва у Львові та по Україні. Реалізуємо функціональні, безперебійні, перевірені часом вітрини холодильні, сертифіковані в Україні. Пропонуємо ряд додаткових послуг у вигляді проектування системи охолодження під ключ, доставки та монтажу на об'єкті. Дізнатися детальну інформацію про вартість обладнання та наші послуги можна, зв'язавшись з нами за контактними номерами, або зайшовши в розділ “Каталог” на нашому сайті.

Вітрина холодильна: види, специфіка

Залежно від температурного режиму вітрини холодильні діляться на групи:

  • Середньотемпературні (гастрономічні) - працюють в температурному режимі 0 ... + 10 градусів за Цельсієм. Припускають зберігання м'ясної, молочної та кисломолочної продукції;
  • Низькотемпературні або морозильні вітрини і шафи. Робочий температурний діапазон - 0 ... -18 градусів за Цельсієм. Призначені для заморозки, зберігання і продажу напівфабрикатів, риби, морозива, пельменів, молочної продукції (масло, маргарин та ін.);
  • Універсальні (комбіновані) вітрини. Температурний режим -6 ... + 6 градусів за Цельсієм. Призначені для зберігання будь-якого виду продукції при великих теплових навантаженнях в приміщенні. Наприклад, якщо пристрій встановлено на сонці або в приміщенні з підвищеною температурою повітря.

Холодильні вітрини для магазинів, кафе та інших гастрономічних комерційних об'єктів можуть бути закритого та відкритого типу. Закриті вітрини обмежують доступ покупцеві до продукції та відкриваються за допомогою ключа. Відкриті види обладнання встановлюються в супермаркетах самообслуговування й припускають безпосередній контакт з товаром. Вітрина може мати різну форму. Також продаж вітрин передбачає широке розмаїття універсальних і вузькоспеціалізованих пристроїв. Універсальні підходять для зберігання будь-якого виду продукції, а вузькоспеціалізовані в залежності від типу продукції (наприклад, вітрини і шафи для зберігання напоїв, м'яса, ковбаси, сиру, кондитерських виробів тощо). Ціна холодильної вітрини залежить від її призначення, виду, розміру, форми та типу охолоджувального агрегату.

Як вибрати холодильну вітрину для магазину

Перед тим, як купити обладнання, необхідно визначитися з рядом факторів:

  • Тип охолодження: статичний (застосовується природна циркуляція повітря) або динамічний (примусова циркуляція повітря за допомогою вентиляторів);
  • Тип демонстраційного скла: гнуте або пряме. Гнуте виглядає привабливіше, ширше демонструє продукцію. Пряме дешевше, простіше в заміні, передбачає більш вузький кут огляду;
  • Розмір. Залежно від потреб приміщення, ширина вітрини може бути від 1 до 2,5 метрів;
  • Додаткові опції. Сучасні вітрини оснащені автоматичним розморожуванням і випаровуванням конденсату, електронним терморегулятором, LED-підсвіткою, поличками, перегородками, висувним піддоном і т.д.

Фахівці нашої компанії підберуть оптимальний варіант вітрини в залежності від потреб приміщення, ваших запитів і кількості продукції, яку передбачається зберігатися в ній. Телефонуйте і ми підберемо найбільш оптимальне обладнання для ефективної роботи вашого бізнесу!

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам