Меню сайту
Close

Компанія «Здоровий клімат» реалізує торгове холодильне обладнання у Львові та по Україні для гіпермаркетів, супермаркетів, невеликих магазинів, кафе, ресторанів і закладів громадського харчування. Займаємося продажем торгового холодильного обладнання, прагнучи задовольнити потреби клієнта. Ми постійно оновлюємо каталог техніки, пропонуючи економічні рішення для ефективного ведення бізнесу і його зростання.

Наша компанія надає передпродажний і післяпродажний сервіс: розробку дизайнерських проектів відповідно до корпоративного стилю компанії і урахуванням вимог до технічних характеристик, проектування системи з підбором оптимальних моделей в залежності від виду продукції і її кількості. Післяпродажний сервіс включає доставку, монтаж і пусконалагоджувальні роботи, а також сервісне обслуговування з підтримки безперебійної роботи техніки. Звертайтеся в нашу компанію, якщо бажаєте купити торгове холодильне обладнання під ключ, шукаєте високоякісну техніку і бажаєте отримати високий рівень сервісу та обслуговування.

Продаж холодильного торгового обладнання. Що ми пропонуємо клієнтам

В асортименті сучасного торгового холодильного устаткування представлена техніка  в бюджет, економ і бізнес-класі для торгових площ різного рівня:

  • Вертикальні холодильні вітрини;
  • Гірки;
  • Високотемпературні і середньотемпературні шафи;
  • Бонети;
  • Камери шокової заморозки;
  • Холодильні лінії для самообслуговування.

Холодильні вітрини пропонуються виносного типу і з вбудованими холодильними агрегатами. Дана категорія обладнання оптимальна для розміщення і зберігання морепродуктів, м'ясних, рибних продуктів в льоду, а також для демонстрації штучних швидкопсувних продуктів, що містяться в індивідуальній упаковці.

Горки запропоновані з вбудованим або виносним агрегатом. Дане торгове холодильне обладнання орієнтоване на роботу з овочами і фруктами. В асортименті представлені стелажі і регали для охолодження продуктів, а також самообслуговування клієнтами.

Морозильні бонети зберігають продукти при низькій температурі. Рекомендовані для глибокої заморозки м'ясних і рибних виробів.

Холодильні шафи призначені для демонстрації продуктів та їх охолодження. У нашому асортименті представлені середньо температурні шафи для охолодження і демонстрації напоїв, і високотемпературні для продажу молочної та кисло-молочної продукції, а також швидкопсувних кондитерських виробів.

Камери шокової заморозки невід'ємні для тривалого зберігання м'яса, риби, напівфабрикатів і тіста. Робоча температура досягає -45 градусів за Цельсієм. Дане торгове холодильне обладнання дозволяє моментально заморозити виріб, зберігши його первісні якості. Дана техніка в нашій компанії представлена в широкому модельному ряді.

Морозильні ларі використовуються для демонстрації і продажу овочів, ягід, ікри і фруктів для демонстрації та підтримки оптимальної температури зберігання продуктів в тривалому проміжки часу. Залежно від видів продукції, передбачено холодильне та морозильне обладнання, що дозволяє охолоджувати вироби при температурі до -25 градусів за Цельсієм.

Купити торгове холодильне обладнання з доставкою по Україні

У вас є можливість придбати обладнання у Львові з доставкою чи самовивозом або замовити техніку в будь-яке місто України з доставкою. Ми завжди виконуємо замовлення в обумовлені терміни, а також пропонуємо об'єктивні ціни.

ТОВ «Здоровий клімат» вирішує питання сучасних компаній, які працюють для клієнтів і розвитку бізнесу і прибутку. Фахівці підприємства проводять економічні розрахунки, підбирають комплектацію системи з урахуванням вимог мерчандайзингу та орієнтацією на задоволення поточного і спонтанного споживчого попиту. Пропонуємо торгове холодильне обладнання високої якості для приміщень будь-якого призначення і типу. Зв'яжіться з консультантами нашої компанії і отримаєте допомогу у виборі холодильної системи і її проектуванні.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам