Меню сайту
Close

Холодильні шафи

Для повноцінної роботи підприємств громадського харчування та торгівлі потрібне спеціалізоване обладнання, яке забезпечує якісний та безперебійний продаж товару компанії. Одним з основних механізмів, які підтримують якість продукції та її демонстрацію, є холодильна шафа. Цей агрегат являє собою герметичну вертикальну місткість з певним температурним режимом. Сучасні холодильні шафи для магазинів, барів та інших гастрономічних об'єктів дарують ряд переваг. Перш за все, можливість регулювати температуру, вибираючи оптимальний діапазон в залежності від виду продукції, що зберігається в холодильнику. Це компактні й мобільні пристрої, які можуть переноситися в будь-яке місце. Вони не займають багато місця, економічні та естетично привабливі.

Компанія «Здоровий клімат» пропонує купити холодильну шафу у Львові з можливістю доставки по всій Україні. Ми займаємося продажем високоякісного сертифікованого обладнання вітчизняного та закордонного виробника, надаємо гарантію на техніку та пропонуємо перелік додаткових послуг з проектування і підбору холодильної системи, її доставки, монтажу та сервісного обслуговування.

Види та ціни холодильних шаф

Кожна категорія товарів потребує певного температурного режиму. Виходячи з цього, продаж холодильних шаф та їх види діляться на наступні групи:

 • Низькотемпературні (морозильні) холодильники - температурний режим знаходиться в межах 0 ... -30 градусів за Цельсієм. Призначені для зберігання напівфабрикатів і швидкопсувних товарів, які вимагають глибокої заморозки;
 • Середньотемпературні холодильні шафи. Робочий діапазон 0 ... + 8 градусів за Цельсієм. Призначені для охолодження м'ясної, молочної, кондитерської, кисломолочної та іншої продукції;
 • Комбіновані шафи-холодильники (універсальні). Призначені для швидкопсувних продуктів, які необхідно зберігати при температурі -6 ... + 6 градусів за Цельсієм.

Для підтримки температурного режиму всередині робочої зони за типом охолодження пристрої діляться на статичні та динамічні. Статичні агрегати передбачають циркуляцію повітря природним шляхом, тому різниця в температурі на полицях може відрізнятися. Динамічний вид охолодження передбачає роботу вбудованого вентилятора. Такі шафи швидше охолоджують робочу зону.

Також холодильні і морозильні шафи різняться за конструктивними особливостями дверей. Вони бувають:

 • Зі скляними розпашними дверцями. Найчастіше встановлюються в супермаркетах, магазинах, кафе, АЗС та інших торгових площах для швидкого доступу клієнта до продукції;
 • Демонстраційні холодильні шафи-купе з розсувними скляними дверима. Економлять простір, забезпечують простий доступ до товарів;
 • Глухі металеві двері. Використовуються в підсобних приміщеннях для зберігання продукції.

Вартість агрегатів залежить від виду, розміру, робочого температурного режиму, виробника та наявності додаткових конструктивних опцій пристрою.

Як вибрати та купити холодильну шафу для магазину

Перед тим, як замовити шафу-холодильник, необхідно звернути увагу на наступні характеристики пристрою:

 • Об'єм камери, від якого залежить місткість шафи;
 • Температурний режим, який визначає вид продукції для зберігання;
 • Тип розморожування: автоматичний або ручний;
 • Клас споживання електроенергії (від А (мінімальне споживання енергії) до G (максимальне споживання енергії));
 • Конструкція й матеріал дверцят, стін шафи.

При необхідності купити холодильну шафу у Львові або іншому місті України, звертайтеся в компанію «Здоровий клімат». Підберемо й порекомендуємо найкращий варіант холодильного обладнання в залежності від потреб в необхідних  об’ємах , виду продукції, що має зберігатися, та ваших побажань. Пропонуємо доступні ціни на холодильні і морозильні шафи та швидку доставку в будь-яке місто України.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам