Меню сайту
Close

Побутові морозильні ларі (скрині)

Морозильні ларі використовуються для зберігання великого обсягу харчових заморожених продуктів в сфері громадського харчування або комерційних цілей. Однак ці агрегати можна використовувати в домашніх умовах. Побутові морозильні ларі замінюють промислові морозильні камери, якщо нема потреби зберігання великої кількості продукту та припускають набагато більшу мобільність при зберіганні заморожених овочів, м'яса, риби, напівфабрикатів та інших продуктів.

У ларях (скринях) кришка може бути глухою, скляною плоскою або скляною з вигнутим склом, завдяки чому відкривається хороший огляд продукції, що зберігається. Стандартні моделі працюють у температурному діапазоні -18 ° C ... -25 ° C (режим глибокого заморожування).

Всі агрегати умовно діляться на чотири класи в залежності від зовнішньої температури, при якій вони можуть працювати:

  • Перший клас: від -10 ° C до + 32 ° C;
  • Другий: від -16 ° C до + 32 ° C;
  • Третій - це ларі, які працюють при температурі від -18 ° C до + 38 ° C;
  • Четвертий: від -18 ° C до + 43 ° C.

Вже сьогодні ви можете купити побутові морозильні ларі у Львові в компанії «Здоровий клімат». Пропонуємо широкий асортимент морозильної техніки вітчизняного та закордонного виробника за доступними цінами. Організовуємо доставку, встановлення та налаштування техніки, а також сервісне, профілактичне обслуговування та ремонт. Підберемо найбільш підходящу модель під ваші завдання і потреби.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам