Меню сайту
Close

Промислове холодильне обладнання

Холодильне обладнання, яке використовується в промислових цілях, є неодмінною частиною підприємницької діяльності. Воно необхідне для підтримки оптимальної температури всередині камери та, як наслідок, якості продукції та товарів, що зберігаються. Сьогодні існує широкий вибір холодильної промтехніки в залежності від її специфіки. Можна купити обладнання спеціально для зберігання м'яса, фармацевтичної продукції, хутряних виробів, а також багатофункціональні холодильники для загального зберігання.

Холодильне обладнання для виробництва оснащується спеціальними системами з холодопродуктивністю понад 15 кВт. У результаті система являє собою комплекс техніки, в який входять конденсатори, компресори, ресивери, повітроохолоджувачі (випарники) та інші різні вузли. Подібна техніка здатна підтримувати температурний режим в діапазоні від +15 до -40 градусів за Цельсієм. Для відповідності промислового холодильного обладнання технічним й експлуатаційним вимогам, важливо замовити та купити якісну й надійну техніку. Компанія «Здоровий клімат» пропонує повний спектр послуг з підбору, проектування, продажу, комплектації, постачання, встановлення (монтажу), проведення пусконалагоджувальних робіт та сервісного обслуговування і ремонту морозильного та холодильного промилового обладнання.

Види холодильного та морозильного обладнання для виробництва

Класифікація промобладнання виглядає наступним чином:

  • Морозильні агрегати різної потужності та технічних характеристик. Потужність техніки підбирається в залежності від обсягу виробництва або товарів, що плануються зберігатися в камері;
  • Абсорбційні пристрої безперервної та періодичної дії;
  • Шафи та камери шокової заморозки для зберігання м'ясної, рибної, плодово-ягідної та іншої швидкопсувної продукції:
  • Льдогенератори;
  • Чилери для охолодження рідини.
  • Градирні.

Спеціальні агрегати дозволяють користуватися установками в хімічній і медичній промисловості. Наприклад, для збереження якості пластмас, полімерів, медичних препаратів. Купувати холодильне промислове обладнання слід, ґрунтуючись на сфери застосування та площу приміщення, де воно буде встановлюватися.

Переваги наших холодильних установок промислового типу

Сучасні установки, які реалізує наша компанія, використовуються в різних галузях завдяки своїм технічним і якісним характеристикам:

  • Широкий температурний діапазон;
  • Продумана конструкція. Промислові холодильники можуть оснащуватися скляними або металевими дверями;
  • Універсальність. Можливість зберігати будь-який вид продукції при оптимальній температурі в одній камері;
  • Високий рівень продуктивності. Завдяки правильному підбору обладнання і забезпеченню його повним комплектом необхідної автоматики і запірної арматури пристрої працюють безвідмовно навіть при критичних навантаженнях й умовах.

Продаж промислового холодильного обладнання у Львові - один з основних напрямків діяльності «Здоровий клімат». Рекомендуючи холодильну техніку, опираємося на специфіку виробництва, вид продукції, площу приміщення та заявлений клієнтом можливий бюджет (якщо обмежений бюджет не буде критичною перешкодою для подальшої нормальної роботи підібраного і встановленого обладнання) . Реалізуємо високоякісне обладнання, надаємо гарантії якості, доставляємо по всій Україні. Надаємо додаткові послуги у вигляді проектування холодильної системи та її монтажу на виробничому об'єкті. Зв'яжіться з менеджерами нашої компанії та одержите консультацію з усіх питань.

наші контакти
м. Львів, вул. Шумського, буд 19
ZDKLIMAT@GMAIL.COM
Залишити заявку
наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше!
Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам